Якісна продукція з Вашими фотографіями на замовлення.

Оригінальні подарунки і сувеніри до різних свят, корпоративні подарунки з логотипами на замовлення. Сувенірна продукція і друк фото на ній. Магазин подарунків і сувенірів з доставкою по Україні.

При стрімкому наближенні свят Ви не знаєте, що ж подарувати рідним та близьким? Ми подбали, щоб клопоти з подарунками та сувенірами стали для Вас менш відчутними, адже найприємніший презент - той який зроблений спеціально для людини, враховуючи її вподобання, звички, почуття гумору тощо. Ваше замовлення ми виконаємо швидко і якісно. Ми зробимо Ваше життя яскравим!!!

Футболки

ФутболкиФутболка з цікавим, оригінальним, а що найголовніше, в єдиному екземплярі зображенням, буде цікавим подарунком не тільки влітку, а й в будь-яку пору року. Бажаєте здивувати або розсмішити друга – замовте друк на футболці в нашому інтернет магазині, і знайомі будуть приємно вражені Вашим подарунком.

Горнятка

ГорняткаЩоденне чаювання з легкістю може перетворити будні в свято, адже улюблений напій стає ще смачнішим в улюбленому горняткові. А воно обов’язково стане улюбленим, якщо на ньому буде саме той малюнок, який підніме настрій на весь день. Подаруйте цю маленьку втіху собі і близьким людям.

Підставки під горнятко

Підставки під горняткоКоли хочеться випити горнятко доброї кави чи чаю, не забувайте подбати про меблі. Наша підставка під гарячу філіжанку не тільки захистить лаковані поверхні, а й може стати родзинкою Вашого інтер’єру, чудовим подарунком чи приємною несподіванкою для співробітників. Зроблена за Вашим ескізом і виготовлена з якісного термостійкого матеріалу, вона швидко стане Вашим улюбленим аксесуаром.

Килимки під мишку

Килимки під мишкуНе знаєте, що подарувати другові? Неповторний коврик для мишки – чудовий подарунок. Будь-який вибраний Вами малюнок стане поверхнею для цього комп’ютерного аксесуару. Тканинна поверхня сприяє легкому «ковзанню» мишки, а м’яка гумова основа не дасть ковзати коврику по гладкій поверхні столу.