Якісний друк на чашках від одного примірника.

подарункові горнята

Друк на чашках - це популярна послуга, яка з кожним днем стає все більш затребуваною. Звернувшись в компанію PhotoPrint, можна замовити оригінальний друк на керамічній кружці за вигідною ціною.

Оригінальне фото друга, родича або колеги на керамічному горнятку - це чудовий, оригінальний подарунок. Сучасне обладнання, якісні витратні матеріали дозволяють отримувати яскраві, насичені кольори. Чіткість зображення є максимально високою. Замовити друк на чашці можна в будь-якій кількості - від одного примірника і до цілої партії. Незалежно від обсягу роботи, досвідчені художники, дизайнери однаково відповідально, уважно ставляться до кожного замовлення.

Нанесення на чашки - опис послуги.

ненезвичайні кружки

Практика свідчить про те, що попит на цю послугу стрімко зростає. Це не дивно, адже прикольні кружки з фото - це оригінальний подарунок, який припаде до душі як дорослій людині, так і дитині. Багато клієнтів компанії Фотопрінт замовляють фотографії своїх кумирів - співаків, акторів. Нерідкі випадки, коли на поверхні посуду розміщують логотип, девіз або перелік послуг компанії. Фахівці стверджують, що подібний спосіб розміщення інформації сприймається візуально набагато краще, в порівнянні з традиційною текстовою інформацією.

Сублімаційний друк на горнятках "На завтра".

Нанесення методом сублімації - це новий, дуже поширений спосіб оформлення скляних і керамічних кружок. Завдяки такому друку на поверхню посуду можуть бути нанесені кольорові, чорно-білі зображення різної складності. Сублімаційний друк на керамічних чашках полягає в наступному:

  • •готується зображення для друку;
  • •зображення переноситься на спеціальний сублимаційний папір;
  • •здійснюється прожарка малюнка разом з чашкою в спеціальному термопресі;
  • •фахівець оцінює якість друку, виконує перевірку роботи на наявність недоліків.

Унікальна технологія дозволяє наносити на кружки зображення, стійкі до механічних впливів, а також до ультрафіолету. З такого посуду можна пити холодні, а також гарячі напої. Посуд стійкий до нагрівання в мікрохвильовій печі, мийці в посудомийній машині. Сучасне, високотехнологічне обладнання дозволяє дуже оперативно, за вигідною ціною виконати будь-який обсяг роботи. Тому, реалізувати замовлення на завтра або на найближчі дні не важко.

Кружки на замовлення з фото, логотипом компанії підкреслюють індивідуальність свого власника. Якість друку є максимально високою. Тому, вибране зображення в повній мірі відповідає обраному оригіналу.

Оригінальні чашки на замовлення різних видів.

Клієнтам доступні оригінальні чашки різних видів. Сублімація технологія друку на посуді відкриває широкі простори для фантазії. Замовник може вибрати для нанесення на посуд абсолютно будь-яке зображення, напис. Фахівці можуть виготовити оригінальний штучний подарунок начальнику, другу або коханій людині. Привід для подібного подарунка будь-який - День народження, весілля, ювілей компанії, перший місяць з дня знайомства.

Основна перевага такого методу нанесення картинки - довговічність картинки і відносна дешевизна роботи. За умов правильної експлуатації оригінальні горнятка зберігають бездоганний зовнішній вигляд протягом тривалого терміну. У тому випадку, якщо клієнтові необхідно отримати своє замовлення в максимально короткі терміни, для цього необхідно обговорити всі нюанси замовлення з представником компанії. Ціна послуги залежить від складності, обсягу замовлення.

Біле керамічне горнятко

Друк на чашках.ЗбільшитиЗбільшити
Біле, глянцеве горнятко з одною (панорамною) або двома фотографіями.
Кераміка покрита білою глазур'ю.
350 мл.
75.00 грн.

Матове, скляне горнятко

Друк на горнятаках.ЗбільшитиЗбільшити
Матове горнятко з одною (панорамною) або двома фотографіями.
Товсте матове шкло.
350 мл.
95.00 грн.

Скляне, "Магічне" горнятко

Чашка з фото.ЗбільшитиЗбільшити
Темне, непрозоре шкло, при наливанні окропу стає матовим і прозорим і відображує фотографію.
Темне, непрозоре, товсте шкло.
350 мл.
160.00 грн.

Керамічне, "Магічне" горнятко

Фото на чашці.ЗбільшитиЗбільшити
Глянцева кераміка, при наливанні окропу відображує фотографію.
Кераміка покрита глазур'ю.
350 мл.
140.00 грн.