Чашки з логотипом - кращий спосіб брендування офісу.

чашки з логотипом київ

На сьогоднішній день горнятка з логотипом компанії вважаються проявом поваги, уваги до клієнтів і співробітників. Це - певний стиль, статус, коли на чашки наноситься фірмовий знак. Зробити замовлення на брендовану продукцію не становить труднощів. При цьому необхідно враховувати якість виготовлення, вартість, оскільки продукція повинна бути солідною і показувати компанію у вигідному світлі. Гарячий чай, капучіно зігріває тіло, ну, а чашка з логотипом гріє душу, коли є впевненість в завтрашніх починаннях.

Чайні кружки з логотипом на замовлення від виробника.

замовити кружки з лого

Перш ніж замовити нанесення логотипу на чашки, необхідно з власним графічним дизайнером або найнятим професійним дизайнером розробити власний знак компанії з урахуванням певних ідей, загальних тенденцій. Це дозволить гармонійно вписати продукцію в корпоративний стиль компанії.

Такі чашки з логотипом мають ряд незаперечних переваг:

  • - корисні для щоденного використання;
  • - прекрасна можливість реклами, інформації;
  • - мають гарний, естетичний зовнішній вигляд.

Найбільш затребуваними є керамічні кружки, що є лідерами за низькою вартістю, практичністю у використанні. Вони більш підходять для нанесення зображення (шовкотрафарет, гравірування). Оригінальним рекламним продуктом виступає скляна чашка, яка може бути різною за формою, колірного рішення.

Фахівці переконані, що найкращим видом є сублімаційні вироби, які спеціально розроблені в рекламних цілях. За допомогою спеціальної технології на них можна наносити багатобарвні картинки, під впливом високих температур здатні змінювати колір. Може при цьому змінюватися і саме зображення. Таким способом ваш бренд стане особливо пам'ятним.

Чому потрібна чашка з логотипом компанії.

Співробітник щоранку, приходячи на роботу завжди посміхнеться, коли подивиться на горнята з логотипом компанії. Це своєрідна турбота про працівника, приділивши хвилини приємному чаюванню або споживанню кави. Брендований посуд - відмінний носій реклами. Кожен солідний менеджер обов'язково подбає, щоб такий подарунок отримав кожен співробітник офісу, необхідний атрибут хвилинного відпочинку, мовчазно підкреслює силу бренду. Вони - красномовне свідчення корпоративного духу, який спонукає до командної співпраці.

Керівництву, можливо, доречним, буде цілий сервіз такого нестандартного посуду, де є друк логотипу на кружках. Вони актуальні під час важливих переговорів, зустрічей з діловими партнерами. Сувенірну продукцію рекомендується роздавати на виставках, презентаціях. Винятком не є і вироби, де є логотипи на кружку. Вони доречні, як алгоритм, при проведенні акцій. Тому процвітаючі компанії замовляють додаткові партії такого посуду. Такий носій рекламних акцій побачить багато людей, не тільки клієнт, але і його друзі, знайомі.

Сьогодні велика кількість агентств по рекламі спеціалізуються на розробці, виробництві брендованої продукції, допомагаючи втілити в реальність корпоративні ідеї, проте ми гарантуємо високу якість, розумну ціну і максимально стислі терміни виготовлення.