Термочашки скляні із зображенням Metallica.

Ти завжди любив рок музику і збирав платівки або касети? Ти фанат року і важкого металу на подобу металіки або пантери? Так чому б тобі не придбати ексклюзивну чашку з логотипом твоєї улюбленої групи? Ти тільки уяви на скільки круто буде перебуваючи де-небудь у відрядженні на відпочинку або в полоні справжніх рокерш пити квас з чашки яку особисто зробили для тебе, як колись ролс ройс для Майкла Джексона! Уявив? А тепер уяви собі те що на чашці буде зображення самого барабанщика метаталікі Ларса Ульріха! Який буде дивитися на тебе щодня нагадуючи що ти зможеш теж піти в цум і купити там собі барабанні палички і заграти не гірше самого Ларса. До речі барабанити ти зможеш і по нашій чашці!

Терміново замовляй! І не забувай коріння року. Слухай щодня легендарну композицію Fuel заварюючи каву в своїй крутий чашці на якій за твоїм бажанням так само може бути чумний гітарист Кірк Хамет зі своєю крутющою гітарою всіх часів!

Ви можете придбати: білі класичні кружки із зображенням Металіки, чашки керамічні магічні з Metallica, а також чоловічі футболки Metallica.