Чашка з фото яскравих моментів життя.

фотодрук на чашках

Погодьтеся, так складно в наш час вибрати оригінальний, потрібний і одночасно недорогий подарунок. Звичайна кружка коштує звичайно недорого, але таким подарунком вже нікого не здивуєш. Пропонуємо вам сучасний варіант такого подарунка - замовити чашку з фото, яке ви надасте. Наша фірма PhotoPrint з радістю допоможе вам у виготовленні такого виробу.

Фотографії дарують всім прекрасну можливість відобразити прекрасні моменти швидкоплинного життя. У кожного з нас є безліч фотокарток, які ми роздруковуємо і зберігаємо в альбомах. Кращі з них ми поміщаємо в рамку, ну або в крайньому випадку розміщуємо на робочому столі свого комп'ютера. Тепер у вас є ще один актуальний і новаторський варіант зберігання своїх фотокадрів - кружка з фото, виконана на замовлення.

Дорогі нашому серцю моменти у вигляді невеликих картинок прикрашають стіни нашого рідного житла. Але вдома ми проводимо не так багато часу. Значну частину дня ми знаходимося на роботі. Звичайно було б чудово і там мати хоча б частинку своєї душі у вигляді улюблених фото. Але не завжди доречно або просто неможливо розташовувати свої фотознімки на робочому місці. В такому випадку чашка з фото буде оптимальним рішенням у ситуації, що склалася.

виготовлення кружок з фото

Кружка з фото прекрасний недорогий подарунок.

Останнім часом послуга друку фотографій, малюнків і написів на різній продукції набуває все більшої популярності серед населення нашої країни. Адже що може бути оригінальніше, ніж виріб, виконаний за вашим бажанням. Такий сюрприз не тільки приємно здивує свого адресата, а й подарує сплеск емоцій від приємних спогадів, пов'язаних зі знімком. Ви можете вже зараз замовити горнятко з фото на сайті нашої компанії Фотопрінт і порадувати своїх близьких симпатичним сувеніром.

Вигідні переваги подарунка у вигляді кружки з фото:

  • 1. Довговічність картинки - висока якість друку дарує можливість довго милуватися приємними кадрами з життя, насолоджуючись одночасно улюбленим напоєм.
  • 2. Невисока ціна - вартість чашки з фотодруком в нашій компанії буде по кишені навіть школяреві.
  • 3. Зручність - така річ не займає багато простору, що дозволяє зберігати її в будь-якому місці і при необхідності взяти з собою в дорогу.
  • 4. Багатофункціональність - може використовуватися для чаю, кави, какао, молока і ін. напоїв.
  • 5. Оригінальність - чашка з фото виглядає більш незвично, ніж звичайна чашка, до того ж у нас є можливість виготовити "магічне горнятко", зображення на якому проявляється в міру його нагрівання від гарячого напою.

Згадайте, як багато часу і зусиль доводиться витрачати на вибір сувенірів на свята рідним, близьким чи колегам. Особливо проблематичним це стає, коли і вільної хвилини особливо немає, а свято вже не за горами. Економте свій дорогоцінний час і побережіть свої нерви! Замовте у нас друк фото на чашках для дорогих вам людей, і тепер це буде наша турбота. До речі такий подарунок буде хорошим варіантом для подарунків в школі однокласникам або в ВУЗі одногрупникам.

Чому варто замовити чашку з фото саме у нас?

Зараз безліч фірм займаються наданням послуг з виготовлення друкованої продукції під замовлення. Але не варто забувати, що якість друку і ставлення до клієнтів у всіх різне. Ви ж не хочете отримати в результаті криво надруковане фото або зіткнутися з хамством менеджера? Тоді звертайтеся до нас.

У компанії PhotoPrint ви зможете не тільки замовити високоякісний фотодрук на горнятках, а й отримати гідне обслуговування. Ми з радістю вам допоможемо!