Керамічні,

Кружкою з написом «Бос» або «Кращому татові» в наш час нікого не здивувати. У будь-якому офісі такі чорно-білі посудинки стоятимуть чи не на кожному столі, а якщо ви забудете її на кухні, то не дивно і переплутати з чашкою-клоном колеги. Інша справа - керамічні магічні чашки з логотипом Супермена. Такий яскравий подарунок напевно запам'ятається обдарованому (навіть якщо це презент собі коханому).

Наші чашки виконані з якісних матеріалів, спеціальна технологія друку не дозволить кольорам потьмяніти, а малюнок не зітреться навіть після численних «випробувань» водою і миючими засобами. Навіть найбільш дощовим осіннім ранком ви напевно зможете поліпшити свій настрій, ковтнувши з неї ароматного чаю або кави. Чашка з логотипом Супермена - відмінний і пам’ятний сувенір, який прослужить вам вірою і правдою довгі роки (якщо, звичайно, ви не станете жбурляти нею в обридлого колегу).

Ми пропонуємо Вам вибрати в нашому іншому розділі сайту жіночі футболки Супермена з логотипами які Ви можете бачити на магічних керамічних чашках .