Коврик для мишки, друк на килимках під мишку.

Килимок для мишки. Друк Ваших фото наковриках під мишку. Перенесення кольорових та чорно-білих малюнків і зображень накомпютерні коврики .

Килимок під мишку - така звична для всіх річ, здавалося б, не може бути оригінальною, але якщо на нього нанести хороший малюнок, або улюблену фотографію, то це повністю змінить Ваше ставлення до цього комп’ютерного аксесуару. Ми надрукуємо Ваші фото на коврику для мишки і він буде Вам завжди нагадувати про цікаві моменти, які відбулись в Вашому житті, як тільки Ви будете сідати за свій комп’ютер або ноутбук.

Якщо нанести логотип чи емблему компанії на такий килимок, то це буде слугувати ознакою хорошого тону і підкреслить корпоративний стиль кожної організації, як тільки Ви потрапите в офіс чи кабінет такої фірми. Адже давно не таємниця, що кожен з нас приділяє немало уваги дрібницям, а в веденні бізнесу це досить важливий факт, і дуже часто від таких дрібниць і залежить успіх в бізнесі чи в новому проекті.

Ми пропонуємо друк логотипів, товарних знаків, емблем і на прямокутних, класичних ковриках для мишки, а також Ваші малюнки, фотографії та зображення будуть цікаво дивитись і на круглих. Всі малюнки ми наносимо методом сублімації, що гарантує якість продукту, яскраві кольори на ньому, і високу стійкість до стирання, оскільки фарба потрапляє безпосередньо в середину волокон тканини.

Килимок для мишки прямокутний.

Килимок під мишку прямокутний, фото на коврик для мишки.ЗбільшитиЗбільшити
Низ - гума, верх - тканина.
180х220 мм.
3 мм.
70.00 грн.

Килимок під мишку круглий.

Компютерный килимок під мишку круглий.ЗбільшитиЗбільшити
Низ - гума, верх - тканина.
196 мм в діаметрі.
5 мм.
70.00 грн.