Чашки Купера скляні "магічні".

Розумний, оригінальний і наївно безпосередній Шелдон Купер - ваш кумир, і вам подобається оточувати себе речами, пов'язаними з улюбленим серіалом? А можливо, «Теорію Великого вибуху» із задоволенням дивиться ваш друг, ваш хлопець або ваша дівчина і ви хочете зробити їм подарунок, який точно припаде до душі?

У будь-якому випадку, наш магазин знає, що вам запропонувати! Замовте у нас чашку Шелдона Купера і ваш улюблений герой буде піднімати вам настрій своєю присутністю протягом всього дня.

Шелдон Купер зі своїм неперевершеним вираженням сарказму, Шелдон в костюмі Флеша, Шелдон посміхається або робить «бугагашеньку» - ви самі можете вибрати зображення до душі. А ще разом з Шелдоном Купером на чашці може бути ваша улюблена цитата.

Не відмовляйте собі в задоволенні бути в компанії свого героя і з легкістю вибирайте подарунки своїм друзям. Чашки Шелдона Купера - це не просто сувенір, а гарний настрій щодня!

Ви можете придбати: білі класичні кружки Шелдона, чашки Шелдона Купера керамічні магічні, а також чоловічі футболки Шелдона.