Фотопазли. Друк фото на пазлах різних видів. Пазли з фото з Вашого сімейного альбому.

Фотопазли. Швидке і якісне виготовлення. Друк фото на пазлах різних форматів та розмірів. Цікаві та оригінальні пазли з фото для дорослих і дітей різного віку. Замовити друк на пазлах з доставкою в нашому інтернет магазині.

Замовляйте друк на пазлах в онлайн магазині "Фотобум", чи створюйте свій власний колаж, і близькі Вам люди одержать цікавий, оригінальній, і що найважливіше, ексклюзивний подарунок в не менш красивій упаковці, який назавжди залишить теплі спогади про день народження, ювілей, новорічне чи різдвяне свято, або звичайному прояві Вашої турботи. Батьки з задоволенням та в формі гри допоможуть скласти картинку своїм дітям.

Не завжди потрібно дарувати дорогі подарунки, інколи важливіше знати що Ви пам’ятаєте про важливу для когось дату. Купіть фотопазли з доставкою в Ваше місто і порадуйте своїх знайомих незвичними подарунками. Адже презент з магазину це банально та нудно, а створені своїми руками, чи на замовлення, завжди оригінально і приємно.

Завантажуйте якісні фото - це гарантія якісного друку на пазлах і чіткого вигляду малюнка на ньому.

Вже не таємниця, що більшості дітей подобається гратись в розвиваючі ігри, такі, як розмальовувати розмальовки, складати різні кубики, конструктори, а особливо - складати пазли. Кожна дитина буде приємно здивованою, якщо в кінцевому результаті вона побачить своє фото на пазлах, героїв улюблених мультфільмів, казок, чи фотографію з улюбленими, добрими і люблячими батьками. Ця гра стане одною з улюблених для Вашої дитини і вона буде складати її знову і знову, поки не попросить Вас замовити йому нові пазли, а можливо і не одні, і ми з радістю в цьому допоможемо.

На день закоханих чи день народження, на восьме березня чи день захисника вітчизни, завжди у Вас буде що подарувати близьким та знайомим. Пазли - гарна кольорова головоломка з багатьох елементів, картинка, стоп кадр мультфільму, казковий персонаж, герой коміксів, чи улюблена фотографія, цікавий ребус, який не залишить байдужим не тільки грайливу дитину, але й серйозного дорослого. Молодші з задоволенням будуть складати фотопазли невеликих розмірів, старшим дітям будуть цікаві більш складні пазли З Вашими фото, чи фотографіями цікавих моментів Вашого життя.

Пазл формату А5, 60 елементів.

Фотопазли. Друк на пазлах.ЗбільшитиЗбільшити
Пресований картон з глянцевим покриттям.
145х200 мм.
1,5 мм.
60.00 грн.

Пазл 130x180 мм, 40 елементів, в рамці.

Пазл в рамці. Пазли з фотоЗбільшитиЗбільшити
Пресований картон з глянцевим покриттям. Ззаді 2 ножки.
130х180 мм.
3 мм.
70.00 грн.

Пазл формату А4, 120 елементів.

Фото на пазлах.ЗбільшитиЗбільшити
Пресований картон з глянцевим покриттям.
200х290 мм.
1,5 мм.
80.00 грн.