Тонкощі вибору футболки з черепами.

Якщо ви хочете виглядати брутально і непередбачувано, то купити футболку з черепом - це найбільш правильне, що ви можете зробити для підтримки подібного способу та образу. Адже протягом багатьох десятиліть коробка головного мозгу - популярний атрибут не тільки для шанувальників готики, байкерів, рок руху, а й широкого кола шанувальників хардкор-тематики. До подібного зображенню часто звертаються відомі модельєри для створення незвичайних моделей одягу. Чоловічі футболки з черепами - тільки посилюють свою популярність. Адже такий одяг запевняэ про дух авантюризму, притаманному для власника подібної покупки.

Якими бувають футболки з черепами?

  • • Строгі або класичні.
  • • З мультяшними і мальованими героями.
  • • У головних уборах хустках і з орнаментами.
  • • Піратські і лякаючі.

Сьогодні існує великий вибір подібної продукції. Футболки з черепами виробляються різноманітними за своєю формою і забарвленням. Шиються вони найчастіше з трикотажу. Це бавовна, але останнім часом використовуються і інші змішані тканини - синтетика, шерсть і т.д. Логотип наноситься на тканину різними техніками: нанесенням принта, шовкографія, традиційна вишивка, викладання зображення стразами, заклепками і т.п.

Футболка з черепом може мати довжину коротку (до талії), середнью або довгу. У подібному різноманітті легко розгубитися, але вибирати її необхідно з огляду свої переваги і особливості статури. Правильно обрана річ допоможе уникнути зайвої креативності та зробить ваш образ необхідної спрямованості.

Як вибрати для себе обновку з незвичайним малюнком?

Що б футболки з черепами купити, спершу визначитеся для себе, чому вам потрібна річ саме з таким зображенням. Це можуть бути просто піратські мотиви, або ви підкреслюєте свою брутальність, або просто віддаєте данину моді, купуючи сміливе і оригінальне.

У відношенні речей, прикрашених так само, розмір футболки має величезне значення. Адже подібна річ не повинна виглядати несерйозно, тобто вона ні в якому разі не повинна бути мала, краще хай беде трохи мішкуватю. Це буде виглядати трохи недбало, що добре для відвідування концерту улюбленої групи.

Величезну роль грає колір, він безпосередньо впливає на стилістику виробу. Для створення мужнього образу слід вибирати темні тони і стриманий малюнок. Світліші тони підходять любителям стильних і оригінальних речей, без зайвої брутальності.

Місце розміщення принта або зображення буває різним. Їх можна розміщуватися ззаду, на спині або спереду, але вони все одно будуть цікавими. Таку обновку можна з легкістю надіти і відправиться на побачення, в клуб, на прогулянку і виглядати при цьому дуже креативно. Футболки з черепом допоможуть створити образ трохи агресивної, але, одночасно, красивої і привабливої сучасної людини.

Раді будемо запропонувати Вашій увазі: чашки класичні білі, круглі коврики для мишки, а також жіночі футболки з черепами.