+3 (8098) 805 40 41
+3 (8098) 805 40 41

Своїм клієнтам ми не просто продаємо продукт, ми гарантуємо високу якість в найкоротші терміни.

» Наші гарантії

Гарантія якості

Кожен продукт ми виготовляємо вручну, а перевірка в відділі якості забезпечує відсутність браку продукції. Ці дві складові лежать в основі нашого виробництва, завдяки чому ми випускаємо продукцію, якої пишаємося.

Швидка доставка

Ми співпрацюємо тільки з найкращими перевізниками, а автоматизація процесів обробки замовлення дозволяє прискорити процес виготовлення та відправлення продукції. Завдяки цьому ми забезпечуємо швидку доставку всіх наших замовлень.

Гарантія повернення

Завдяки ручному виробництву і автоматизації процесів ми забезпечуємо найвищу якість нашої продукції. Та все ж, якщо з якої-небудь причини вам не підійшов наш продукт, ми негайно повернемо Вам гроші.

» Технології друку.

• Технології друку на текстилі:

  • Малюнки фотографічної якості. Перенесення зображення на плівку за допомогою сублімаційних чорнил та термопресу. Приварювання плівки до текстилю за допомогою термопресу.
  • Написи, та малюнки в 2-3 кольори. Векторне зображення макету вирізається на плотері і за допомогою термопресу спеціальну, нетоксичну плівку приварюється до текстилю при високій температурі.

• Технології друку на Відкритках:

  • На поліграфічній машині зображення наноситься на якісний, щільний(від 250 гр./м. кв.) папір, і згинається за допомогою бігувального станка.

• Технології друку на пазлах, кружках, костерах, та ковриках під мишку:

  • За допомогою сублімаційних чорнил, сублімаційного паперу та термопресу, зображення переноситься безпосередньо на поверхню виробу, що забезпечує фотографічну якість зображення та високу стійкість до зносу та стирання. Тобто зображення неможливо пошкодити не пошкодивши при цьому сам виріб. Саме зображення може бути формату як векторної(.cdr, .eps, ...) так і растрової(.jpg, .png, .bmp, ...) графіки.

Деякі популярні компанії: