Друк на футболках від перевіреного виробника.

друк на футболках одеса

Друк на футболках давно перестав бути тільки розвагою. Малюнок може прорекламувати компанію або товар, що є хорошим, ненав'язливим ходом маркетингу. Реклама подібного роду недорога, при цьому можна подати інформацію величезній кількості людей. Друк на футболках в Києві набуває все більшої і більшої популярності. Футболки з тематичним принтом слугують для проведення акцій, реклами, але можуть стати і незвичайним подарунком для друга.

Надрукувати на футболці можна практично все!

друк на футболках ціна

Якщо ви надумали замовляти друк на футболці для будь-якої мети, потрібно вибирати виробника, якому б ви довіряли. Адже від вашого вибору залежить якість виконання замовлення і сенс витрачених вами грошей. Відповідальний виробник не почне роботу без попередньої дизайнерської обробки бажаного малюнка і створення макета. Професійний менеджер зробить розрахунки, кількість футболок, яка тканина буде задіяна. А також будуть обговорені терміни, коли ви зможете отримати замовлення.

Ви можете вибрати, яким способом буде нанесений друк. Перший спосіб - це нанесення малюнка струменевим друком. Використовується текстильний принтер. Коли малюнок на тканині готовий, його висушують під пресом. Це зручний спосіб, так як можна використовувати різні тканини, як натуральні, так і синтетику. Другий спосіб передбачає нанесення картинки на плівку, після чого вона перекладається на тканину. З тканин можна брати тільки поліестер і бавовну. Третій спосіб - це термоапплікація, коли малюнок приклеюють до тканини, використовуючи для цього термопрес. Зазвичай застосовується при створенні логотипів.

Замовити друк футболок - кращий спосіб оновити гардероб.

Старі речі не тільки виглядають непрезентабельно, але і просто набридають від повсякденного носіння. Якщо ви хочете оригінально оновити гардероб, не вдаючись до послуг ринку або магазинів, де забарвлення одягу можуть повторюватися, то варто замовити друк футболок. Завдяки друку ви зможете виділитися, проявити себе індивідуальністю навіть у виборі одягу. Великий плюс у тому, що подібний одяг ви не побачите ніде, він буде тільки вашим і розповідатиме про ваші смаки, погляди, переваги.

Звичайна однотонна футболка заграє малюнками, абстракціями і принтами. Варто врахувати модні тенденції і створити унікальний одяг, не відходячи від законів моди, щоб бути в тренді і виглядати сучасно. Поширеним друком є нанесення фотографії на тканину. Таку футболку можна подарувати коханій людині в знак прихильності або дружби. Не виходять з моди зображення кінозірок і відомих співаків ─ цю ідею ви завжди зможете використовувати для створення цікавого малюнка.

Особливості друку:

  • • Враховується те, для чого була створена футболка. Для повсякденного носіння робиться акцент на стійкість малюнка, використовуються найбільш довговічні і якісні фарби.
  • • Яскравість і чіткість зображення не зітреться з роками.
  • • Помірні ціни на створення великої кількості зображень на футболках.
  • • Попередня розробка малюнка, логотипу, будь-якого зображення.

Кольоровий друк на футболці будь-якої складності.

Цифровий друк на футболках ─ це непростий варіант прикраси тканини. Ви можете замовити малюнок будь-якої складності і отримати замовлення ідеально виконаним. Ми готові надати вам послугу і створити неповторне зображення на тканині, незалежно від складності роботи. Для нас немає неможливих і нереальних замовлень. Тому звертайтеся в компанію для створення вашого особистого індивідуального образу і кардинальної зміни гардеробу.

Ви зможете замовити не тільки одноколірний, але і кольоровий друк на футболці. При цьому фарби не зітруться від частого прання, та не вигорять на яскравому сонці. Сам принт не буде опуклим і відчутним на дотик, тому про якість малюнка, його стійкості і довговічності можете не турбуватися. Сам малюнок не можна буде відокремити або віддерти від тканини, що говорить про високу якість друку. Футболка з друком може служити в якості сувеніра, якщо малюнок тематичний, розповідає про захоплення, ідеях або особливості людини. Такий одяг прекрасно підійде в якості подарунка на будь-яке свято. Тому друк є універсальним способом урізноманітнити одяг, створити недорогу і практичну рекламу, оновити гардероб або зробити цікавий подарунок.