Футболка з гербом України. Футболки з гербом підкреслять вашу індивідуальність

Кожна розвинена держава має свої національні символи, це прапор, гімн, національний одяг, а також одним з найважливіших ідентифікаторів держави є її герб. Україна також має свій державний герб, історія якого тягнеться ще з часів могутньої Київської Русі. Символом нашої держави є тризуб. Існує два види цього національного символу, це малий та великий герб, але на даний час використовується лише малий.

У зв’язку з подіями новітньої історії України, міцну позицію на ринку зайняли футболки з гербом. Люди цікавляться не тільки класичним зображенням тризуба, але й різними його варіаціями. Це може бути червоно-чорний тризуб ОУН, з орнаментом, чи в кольорах національного прапора.

Футболка з українським гербом стрімко набирає популярності. Вона майже стає в один ряд з українською національною сорочкою - вишиванкою, але футболки з українським гербом значно дешевші і простіші у виробництві. Вишиванка - це більш нарядний та святковий одяг, її одягають на релігійні чи державні свята, на урочисті події, а футболка - це більше щоденний одяг, який буде доступний будь-кому не залежно від рівня доходу.

Кожен бажаючий може купити футболку з гербом, яка покаже його національну приналежність, яка ідентифікує його як українця в будь-якій точці земної кулі. Футболки з українським гербом можуть бути чудовим подарунком та приємним сюрпризом на день народження чи іменини. Ми також пропонуємо Вам свою колекцію цікавих футболок з гербом.