Для шанувальниць серіалу - жіночі футболки Шелдона.

жіночі футболки Шелдона

Теорія великого вибуху - популярний американський телесеріал про чотирьох друзів-вчених. Одним із самих яскравих з даної четвірки є Шелдон. Самовпевнений, педантичний з особливим почуттям гумору він доповнює четвірку друзів. Їхнє одноманітне та монотонне життя розбавляє чарівна сусідка Пені, яка поселяється в квартирі навпроти Леонарда та Шелдона.

Зовнішній вигляд Шелдона - це стан настрою та образ героя.

Футболка Шелдона завжди показувала його настрій, та захоплення коміксами. Супермен, бетмен, зелений ліхтар, флеш – ось невеликий пірелік героїв, яким він симпатизував та фільмів якими він захоплювався. Футболки, що одягав Шелдон, але жіночі також стали популярними і серед слабкої половини, та користуються попитом в різних інтернет магазинах одягу на замовлення.

Також купити жіночі футболки як у Шелдона можна і на нашому сайті. Ми пропонуємо досить широкий вибір зображень, що були на грудях одного з головних дійових осіб напротязі багатьох сезонів. Якщо Ви також являєтесь шанувальницею серіалу Теорія великого вибуху, Вам сподобалась жіноча футболка як у Шелдона, чи Ви також полюбляєте фільми про героїв наділених суперсилою чи супертехнікою, то замовляйте футболку з цієї категорії. Ви гарантовано отримаєте якісний товар для себе, чи оригінальний сувенір-подарунок для родича чи друга.