Жіночі футболки star wars для фанаток фантастики.

жіночі футболки star wars

Хтось вибирає одяг із зображенням улюблених виконавців, навіть мультяшних персонажів можна побачити. Чим ваша фанатка фільму гірша за них? Вона краща і герої фільму всі вищого рівня.

Історія саги Зоряних війн розпочалась ще в 1977 році, коли вийшов перший епізод під назвою Нова надія. Цей фантастичний фільм мав великий касовий успіх, та врятував компанію Двадцяте століття фокс від неминучого банкрутства. З того часу футболки Star wars набирають популярності серед жінок з виходом кожного нового епізоду міжгалактичних війн.

Зірка серед зірок.

Якщо ваша дружина, подруга чи сестра фанатка «Star Wars», її порадує жіноча футболка Стар варс. Якщо ви власник футболки Зоряні війни, то не бентежте прихильницю фільму - подаруйте їй таку футболку, або з іншим логотипом або малюнком.

Уподобання до персонажів у кожного шанувальника «Зоряних війн» свої. Знаючи переваги своєї фанатки, вам залишиться вибрати зображення або формат напису.

Star Wars футболки для жінок з різноманітними малюнками:

  • - Назва «Star Wars»;
  • - майстер Йода;
  • - Дарт Вейдер;
  • - Лея;
  • - Чубакка;
  • - R2D2;
  • - Або хтось інший з фільму.

Висадка зоряного жіночого десанту.

Хочете з подругами виділятися? Ідеальним варіантом буде футболка зоряні війни жіноча з зображенням штурмовиків, Чубаки, майстра Йоди в різних позах.

Свою популярність в історії отримали і міжгалактичні бойові кораблі, але найпопулярнішим є Incom T-70 X-Wing - основна бойова одиниця повстанців. Тому і сувенір із зображенням цього найпопулярнішого винищувача руху опору стає популярним і його можна придбати в нашому інтернет магазині Фотопрінт.

Порозважатися можна не тільки з малюнком, але і забарвленням. Досить цікаво буде виглядати різнобарвна група штурмовиків або Чубак.

«Зоряні війни» актуальні завжди з дня виходу першого фільму. Дайте можливість собі або подрузі бути в тренді, який вже стільки десятиліть не змінюється.