Футболки Джек Деніелс. Популярна футболка Jack Daniels в асортименті.

футболка Jack Daniels

Jack Daniels - один з найпопулярніших віскі в світі. Цей бренд є відомий не тільки любителями якісного алкоголю, а й тими, хто ніколи його не вживав. Цей напій, має м'який смак, дуже чіткий аромат, і запах диму, походить з США штат Теннессі і був винайдений ще в 19 столітті. Також набрала високої популярності футболка Джек Деніелс. Такі футболки носять навіть підлітки, які ще ніколи не пробували цей напій і не знають ні його смаку ні запаху. Купити футболку Джек Деніелс може кожен, кому симпатизує даний бренд, або просто сподобався логотип.

Футболка Jack Daniels - чи не найпопулярніша по всьому світі.

Також шанувальники віскі знають про різні сорти цього напою. Футболки Джек Деніелс бувають і з емблемою медового віскі, або з зображення самого засновника даної торгової марки - Джеком Деніелом. У місті Лінчберг, в якому виготовляють цей алкогольний напій, навіть встановили пам'ятник його засновнику, біля джерела, з якого він брав воду для своєї винокурні.

Футболки Джек Деніелс купити можна і в нашому сувенірному магазині Фотопрінт. Джек Деніелс футболка замовляється в основному в двох кольорах - чорний з білим логотипом, або білу з чорною емблемою, це коли стосується друку стандартного логотипу, який наносять на пляшки з віскі. Вони також можуть бути і будь-яких інших кольорів, коли на них наносять назва бренду, силует засновника, короткий логотип, чи лого, наприклад, медового віскі.

Замовляйте Футболки Jack Daniels в нашому інтернет магазині і отримаєте якісний, недорогий подарунок до дня народження, іменин або будь-якого іншого свята.