Футболка ac/dc - еталон рок-епохи.

футболка AC/DC

AC/DC - популярна австралійська рок група, яку поряд з такими легендами як Лед Зепелін, Айрон Мейден, Діп Пурпл та іншими вважають одною їз засновників таких популярних рок напрямків як хард-рок та хеві-метал, хоча самі лідери групи відносили свій стиль до рок-н-ролу. Кожен стиль музики проявляється також в футболках фанатів і для фанатів, не виняток і футболки AC/DC, в яких відображається оригінальний стиль групи.

Цікава ac dc футболка від виробника.

Цей музичний колектив був створений братами Янгами, які були родом з Шотландії, а сама назва групи розшифровується як змінний/постійний струм. Група була створена ще в 1973 році проте не втратила своєї популярності і по сьогодні, про що свідчать вдалі та касові концертні тури. На їхніх концертах футболки AC/DC часто летять в натовп, та назавжди залишаються в щасливого фаната в якості сувеніру, чи пам’ятки про концерт.

В наш час футболка ас дс стала іконою стилю рок та хард-рок. Були всі шанси, що група пропаде назавжди після смерті автора пісень та вокаліста в далекому вісімдесятому, але колективу вдалось знайти заміну Бону Скоту, і цього ж року виходить їхній самий комерційно вдалий альбом Back in Black. А в пам’ять про попереднього вокаліста обкладинку альбому зробили майже чорною.

На нашому сайті можна купити футболку ac dc з різними логотипами та зображеннями рокерів. Одягаючи таку сувенірну продукцію, Ви завжди будете підкреслювати свій стиль та рокерський потяг в музиці. Сама ж група була прийнята до залу слави рок-н-ролу в 2003 році, що свідчить про її величезний вклад в музику та безпосередньо в рок музику.

Досить легко та просто замовити футболку ac dc у нашому інтернет магазині, при цьому ми гарантуємо якість нашого продукту, та зобов’язуємось повернути кошти при невідповідності товару заявленому. Наші клієнти завжди повертаються до нас і Ви також залишитесь задоволеним покупкою та нашим сервісом.

До футболки ac/dc, яка була здобута в якості трофею на концерті легендарної групи особливе ставлення. Вона не буде валятись десь у кутку, а завжди буде знаходитись на самому видному місці, адже сувенір з рук легенди, а ще й з його автографом, набагато цінніший ніж придбаний в сувенірному магазині.