Nirvana футболки на любой вкус. Качественные футболки с nirvana - купить онлайн

футболка з нірваною

Nirvana - рок-група кінця 80-хх початку 90-хх, яка перевернула свідомість і світогляд того покоління та всього світу. Це втілення бунтарства і лідерства. Курт Кобейн, лідер американської групи «Нірвана», є улюбленцем мільйонів фанатів панк-року або «голосом покоління». І незважаючи на те, що Nirvana давно розпалася, її емоційні композиції досі є актуальними і улюбленими. Фанати всього світу колекціонують різноманітні атрибути і символіки загадкової групи: плакати, альбоми, значки. Однак, самою перлиною колекцыъ - є футболка нірвана. Це зручна річ з тематичним принтом присвяченому групі.

Моделі футболок nirvana.

nirvana футболка

Футболки нірвана - це різноманіття кольорів, фасонів, моделей. Вони бувають чоловічі і жіночі. Тематику принтів можна умовно розділити на групи:

  • фотографії учасників Nirvana - яскраві зображення учасників групи (Курта Кобейна, Кріста Новоселича, Дейва Грола) на центральній (задній) частині футболки, це можуть бути фото з справжніх афіш концертів або знімки з архіву будь-якого учасника;
  • назва групи або смайл - вже давно криво усміхнений смайлик з хрестиками замість очей і висунутим язиком став певним логотипом «Нірвани», це може бути напис різного формату і забарвлення доповнена одним або декількома смайлами;
  • улюблені фрази і цитати Курта Кобейна - найвідоміші цитати лідера групи в різному дизайні і інтерпретації.
Купити футболку нірвана можна в різних поєднаннях: «фраза-фото», «назва-фото», «смайл-фраза» і так далі.

«Зміст» футболок з нірваною.

Це не тільки річ що уособлює внутрішню сутність власника, а й зручний, комфортний одяг. Футболки виготовляються з натуральних тканин, які мають позитивні властивості для організму людини. Принт наноситься на спеціальному обладнанні з використанням якісних безпечних матеріалів. Вони не вигоряють і не міняють свій колір після багатьох циклів прання. Купити футболку nirvana різноманітного дизайну і фасону можуть всі шанувальники і фанати загадкової групи минулого століття.