Рок футболки для рокерів і не тільки.

Рок - стиль музики, який в свою чергу ділиться ще на різні напрямки. Сам термін перекладається як качати, гойдатися та має на увазі використання електричних музичних інструментів. Цей стиль можна віднести до чогось більшого ніж просто музика, це ціла субкультура. Рок футболки є невід’ємною частиною цієї дійсно цікавої та колоритної культури, з неймовірно цікавою історією. Особливу популярність він отримав в часи Бітлз та Ролінг стоунс, які донесли цю культуру в маси.

Футболки рок з поєднанням стилю.

Рок музика є повною протилежністю поп музики, яку по простому називають попсою. Тому і футболки рок несуть більш глибоку суть ніж звичайні, магазинні, попсові футболки. Так само і ставлення цінителів року до любителів попси є неоднозначним, але в більшості випадків воно коливається між зневажливим та цілковитою ненавистю. Поп культура є банальною та позбавленою всякої індивідуальності, такої думки дотримуються не тільки цінителі року, а й любителі інших музичних напрямків які вважаються більш творчими, це і класична музика, і джаз, і блюз, і багато інших музичних стилів.

Футболки з рок групами різних стилів.

Сам музичний стиль рок об’єднує в собі також дуже багато напрямків. Це як легкі танцювальні як поп-рок чи рок-н-рол так і досить агресивні та брутальні - хеві-метал чи дет-метал. Футболки з рок групами як і сам музичний напрямок можуть відображати глибоку суть та філософію, яка також виливається в текстах пісень.

Рок музика вважається похідною від блюзу, з якого пішов рок-н-рол та інші легкі його жанри. Цей музичний стиль часто переплітався з музикою фолк та кантрі. Рок футболки в Україні найчастіше мають зображення таких виконавців як Океан Ельзи, Воплі Відоплясова, Брати Гадюкіни а також інших менш популярних.

Інтернет магазин Фотопрінт також пропонує своїм клієнтам футболки рок в досить широкому асортименті та з символікою різних груп(Нірвана, Металіка, Бітлз та інші).