Чоловічі футболки металіка - хард-рок в душі кожного.

футболка з металікою

Усім фанатам хеві-метал і конкретно групи "Металіка" присвячується! Багато хто знає той кураж і сплеск адреналіну, коли в динаміках звучить улюблена музика. До сих пір твори цієї американської рок-групи терзають серця і змушують душі співати - такий їхній величезний внесок у світову музичну культуру. Цілий пласт поколінь було порушено тими душевними акордами, а сучасна молодь не вважає позорним насолоджуватися тріумфальними піснями, і понині служать зразком вокального та інструментального мистецтва. До уваги справжніх цінителів пропонуються футболки metallica, з надрукованими написами і зображеннями, присвяченими легендарному колективу.

Жива легенда хеві-метал.

metallica футболка

Metallica футболка - це можливість з гордістю носити на тілі зображення видатних музикантів і прославляти творчість тих, хто змушує людей буквально плакати від щастя. Купити футболку metallica в нашому інтернет-магазині можна практично в два кліка - ввибираєте потрібний товар, ставите його в "Корзину" покупця і робите онлайн-оплату. Також, можливо оплата товару при отриманні - готівкою співробітнику кур'єрської служби, або післяплатою на пошті. Футболка металіка - це екологічно чистий матеріал (як чиста ця музика), фарби безпечні для дітей і дорослих (музика металлики бере за душу як дорослих, так і пробуджує невгасимий дух свободи в підлітків), а крім того - це данина поваги видатним музикантам і їх творчості. Існує можливість, прийнявши рішення футболка металіка купити у нас, замовити друк зображення з музикантами, стилізованим назвою групи, або іменами кожного з членів колективу:

  • - Джеймса Хетфілда;
  • - Ларса Ульріха;
  • - Кірка Хемметта;
  • - Роберта Трухільо.

Пару слів про колишніх учасників групи.

Шанувальники напевно пам'ятають і колишніх учасників "Металіки" - Рона Макговни, Дейва Мастейна, Джейсона Ньюстеда і Кліффа Бертона. Крім того, на футболки з Металікою можуть наноситися зображення з обкладинок альбомів, картинки до пісень, кадри з кліпів і інша графічна візуалізована інформація. Не дайте щоденним турботам, суєті і рутині поглинути Вас - внесіть в життя хардкор разом з хеві-металом і футболками від "Металіка"!

Раді будемо запропонувати Вашій увазі: чашки Металіка класичні білі, круглі коврики для мишки з Металікою, а також футболки жіночі Metallica.