Футболка бетмен: причина популярності.

футболка Batman

Одяг з супергероями залишається на піку популярності останні два десятиліття. Футболка Batman - один з таких виробів. Такий одяг може відрізнятися різними параметрами, наприклад:

  • - Кольором;
  • - Розмірами;
  • - Малюнком (емблема героя або епізод з життя);
  • - Типом нанесення малюнка.

Популярний кіногерой залишається незмінно популярним вже більше трьох десятків років. Не одне покоління виросло на фільмах, мультфільмах і коміксах про легендарну людину-кажана. Всі без винятку діти намагаються бути схожими на героя: у багатьох є іграшки (ляльки) супергероя, Бетмобілі.

Завдяки поширенню комп'ютерних ігор, кожен може відчути надздібності героя коміксів і фільмів. Загалом, і діти, і дорослі люблять кіногероя, тому купити футболку Бетмен хочуть багато.

Поява Темного лицаря.

<Бетмен футболка

Зараз футболка Бетмена доступна абсолютно всім, а багато хто вважає, що супергерой з'явився приблизно в 70-90-хх роках, коли вийшли фільми про його пригоди. Насправді Бетмен з'явився давно, і його образ постійно змінювався.

Мало хто знає, що людина-летюча миша «старший» легендарного Супермена. У коміксах праобраз Бетмена з'явився вже в 20-хх роках минулого століття, а Супермен тільки в кінці 30-хх. Образи того часу зараз можуть здатися комічними, а такий принт на футболці виглядає, як мінімум, незвично. Наприклад, у фільмі про пригоди Бетмена 60-хх років він одягнений в смішний сірий костюм з жовтим поясом, а в двохтисячних костюм повністю чорний. Змінювався і сам значок на грудях: зараз він став більш агресивним.

Тематика футболок.

Звичайно, такий "прикид» не наділить власника суперздатностями, але зробить його стильним і оригінальним. Крім самої людини - кажана в цих вигаданих історіях часто присутні і інші герої: союзники і противники головного героя, які так само отримали свою частку популярності, це наприклад, Робін або Джокер.

Для дітей і підлітків футболка з Бетменом - кращий подарунок: діти не розлучаться з улюбленим одягом. Але й багато дорослих із задоволенням носять такі футболки, адже вони стильні і довговічні.

Найбільш популярні моделі - футболки із позначкою Бетмена в різних інтерпретаціях. Такий одяг прекрасно підійде для походу в клуб або поїздки на відпочинок.