Футболка Супермен для фанатів людини зі сталі.

футболка супермен купити

В цій категорії ви можете вибрати собі та купити футболку супермена. Різні варіанти емблеми супермена не залишать байдужими жодного з шанувальників цього фільму. Ми пропонуємо Вам класичний значок супермена, в різних кольорових гамах, в одному кольорі, або в двох чи трьох кольорах, також знак супермена з різними ефектами, наприклад емблема що розтікається, кроваве лого, та інші. Зображення логотипу відомого супергероя коміксів, по мотивах яких знято фільми та телесеріали, буде розміщена на грудях чи спині футболки супермена.

футболки супермен Україна

Доступні футболки супермен - для себе чи в подарунок.

Це видумана фантастична історія, яка розповідає про молодого юнака, який живе у прийомних батьків в середньостатистичній американській сім’ї, та володіє надзвичайною силою, проте він це приховує, та відмінно грає роль скромного журналіста та допомагає жителям рідного міста в образі супергероя. Завдяки цьому фільму футболка супермена стала популярною і Ви маєте можливість придбати її в нашому магазині.Ми пропонуємо Вам такі футболки:


  • класичний логотип
  • новий логотип
  • криваве лого що розтікається
  • бетмен проти супермена
та інші.

Батько відправив головного героя, та свого сина, ще немовлям на планету Земля із планети Криптон, яка руйнувалась на очах її мешканців, щоб врятувати його життя та подарувати шанс на життя. В руйнуванні планети Криптон винні самі її жителі, але врятувати свою планету їм не вдається, адже вже надто пізно і вона назавжди зникає з галактичної мапи. Людину зі сталі виховали та вивчили земляни, і він залишився жити на нашій планеті та допомагати людям.

Футболка супермена завжди одягнена на головному героєві незалежно від обставин та часу дня чи ночі. Навіть коли він в діловому костюмі, логотип з англійською буквою S постійно в нього на грудях, під верхнім одягом, діловим костюмом чи пальтом. Щоб не привертати до себе увагу та не наражати на небезпеку рідних та близьких, він змушений прикидатись незграбним журналістом в кумедних окулярах. Як тільки виникає якась небезпека, журналіст-добряк кудись пропадає, а з’являється герой в синьому костюмі, та червоному пальто, готовий завжди прийти на допомогу скривдженим та несправедливо ображеним.

Головного героя шукають по різних галактиках злочинці з його знищеної планети, які також винуваті в смерті його батька, щоб заволодіти його супер силою та знищити Землю. Вони знаходять його на планеті Земля, але як і у більшості геройських коміксів все закінчується щасливім кінцем та перемогою добра над злом. На мить здається, що герой не зможе здолати ворогів, але завдяки неймовірним зусиллям, та волі до перемоги, у нього все виходить. Людини із сталі залишається і надалі захищати нашу планету від грабіжників, злодіїв, бандитів та будь-якого іншого всесвітнього зла.

Футболка з Суперменом. Якість і широкий вибір принтів.

Ми пропонуємо Вам на нашому сайті купити футболку супермен недорого з доставкою в будь-яку точку України, та оплатити своє замовлення будь-яким зручним для Вас способом. Супермен футболка завжди буде цікавою та модною незалежно від часу та обставин, адже про цей комікс не тільки знято кіно, а й серіали та мультфільми, які часто з’являються на наших телеекранах. Футболки супермена замовляють на нашому сайті з класичним чи модернізованим логотипом героя, який володіє неземною силою та можливостями які не характерні для звичайних мешканців планети Земля.