Футболки Шелдона або «Теорія великого вибуху» в твоєму гардеробі!

футболки Шелдона

Ви є фанатом мегапопулярного серіалу «Теорія великого вибуху»? Тоді вистачить обмежувати себе публікаціями на сайтах, в журналах, постерами і наклейками, сьогодні ви можете стати володарем футболки Шелдона, купити яку можна прямо в інтернеті, не виходячи з дому. Такий предмет одягу у вашому гардеробі дозволить виглядати стильно і оригінально, привернути до себе увагу не тільки друзів і оточуючих, а й викладачів. Всі ми пам'ятаємо, як виглядає феноменальна футболка Шелдона з його власним баченням еволюції. В кінці ряду, на думку героя, повинен слідувати робот, який стане новою гілкою еволюційного розвитку після людини. Сьогодні така цікава футболка може з'явитися і у вас в гардеробі.

Стань власником популярних футболок Шелдона.

футболки як у Шелдона

Якщо у вас є футболка як у Шелдона, ви неодмінно станете центром уваги, оскільки у даного персонажа, та й у всього серіалу в цілому є величезна кількість шанувальників. Такий образ буде доречний на прогулянці, в клубі, на навчанні, пікніку і при будь-яких інших обставинах. Футболки як у Шелдона Лі Купера - це можливість виглядати стильно і сучасно, веселі принти неодмінно порадують вас і дозволять вибрати саме ту модель, яка найбільш буде гармоніювати вашому образу.

Де купити футболки які одягав Шелдон Купер?

Наш інтернет-магазин пропонує вам свою колекцію футболок різної тематики. В даному розділі ви можете ознайомитися з моделями, прикрашеними принтом тематики серіалу «Теорія великого вибуху» головного героя Шелдона Лі Купера. Це такі популярні футболки як:

  • Еволюція робота;
  • Число 73;
  • Камінь, ножиці, папір, ящірка, Спок;
  • Фазер Шелдона;
і багато інших. Любитель поїздів, коміксів і фільмів про супергероїв також відповідно одягався і особливо це проявлялося у виборі його верхнього одягу. Футболки одягнені на Шелдоні показують його любов до того чи іншого коміксу, відношення до супергероїв фантастичних фільмів і телесеріалів. Вважаючи себе найрозумнішим з четвірки друзів і гідним Нобелівської премії, він і одягався найяскравіше.

Всі футболки мають відмінну якість, тому залишаться яскравими і барвистими навіть після багаторазового прання. Ця модель стане вашим улюбленим предметом гардеробу. Зробити замовлення дуже легко, оформити заявку можна прямо на сайті, після чого менеджер зв'яжеться з вами для обговорення деталей. Станьте частиною історії «Теорії великого вибуху», приєднайтеся до даного мейнстріму і завжди залишайтеся в центрі уваги!