Всім любителям зоряної саги футболки Star wars.

футболка star wars

Футболки з принтами - один із сучасних способів самовираження, який підкреслює індивідуальність особистості. Одягаючи оригінальну річ з малюнками, зображеннями, логотипами, написами, людина прагне показати суспільству своє ставлення до світу, події. Якщо ви бажаєте мати яскравий вигляд в стилі casual, тоді якісні вироби з принтами в нашому каталозі - це те, що вам потрібно.

Футболка зоряні війни - класика фантастики.

футболка стар варс

Відомий світовий бренд Star wars за багаторічну історію свого існування завоював любов багатьох людей у всьому світі. На сьогодні особи персонажів фантастичної саги можна побачити не тільки на екрані. Героїв кіноепопеї зображують на одязі. Ми впевнені, що справжні шанувальники «Зоряних війн» по достоїнству оцінять наші вироби - футболки star wars.

Хоча з виходом кожного наступного епізоду хронологія не дотримується, та все одно сюжет стає все цікавішим, а спецефекти, з розвитком комп’ютерних технологій, все якіснішими та захоплюючими. Футболка зоряні війни може мати різні прінти, залежно від епізоду. З кожним новим епізодом стають доступними, та набирають популярність все нові і нові зображення, які наносять на одяг.

У магазині представлений широкий асортимент кольорової гами та принтів виробів. Популярними моделями серед молодих хлопців стали футболки із зображенням класичного лого саги і логотипу-трапеції. Крім цього, в каталозі є моделі з друкованими малюнками в формі героїв:

  • • Дарт Вейдер (в шоломі, маленький персонаж).
  • • Штурмовик (шолом).
  • • Майстер Йода (з мечем, палицею).
  • • Чубака.

Виходячи зі своїх переваг, шанувальник «Зоряних війн» може замовити варіант виробу, що сподобався в чорному, жовтому, білому, зеленому кольорі.

Футболка стар варс мрія самого Дарта Вейдера.

«Star wars» відомий ще з 1977 року. Володар численних нагород, захоплених відгуків і касових рекордів, твір кінематографа дійсно хвилює не одне покоління. Не дивно, що футболка зоряні війни користується попитом як у молодих, так і зрілих чоловіків.

Також з виходом нової серії, з’являються і нові герої, як позитивні так і такі, що борються на стороні темних сил. Аналогічно і футболки Stap wars можуть містити зображення різних персонажів, таких як:

  • -Люк Скайуокер;
  • -Обі Ван Кенобі;
  • -Лея Органа;
  • -Хан Соло та інших.

З негативних героїв найпопулярніший Дар Вейдер, але й інші персонажі наносять на майки, такі як зображення штурмовика чи Графа Дуку.

Одними з головних героїв також є роботи. Найпопулярнішим та найулюбленішим для глядачів є R2D2. Це практично єдиний персонаж, який був у всіх епізодах, в тій чи інших формах, хоча він дроїд, а не живий персонаж. Star wars футболки із зображенням ще одного дроїда - C-3PO також у попиті серед любителів цієї фантастичної історії.

Відзначимо, що вироби з такою тематикою зараз також в центрі уваги, так як в скорому очікується прем'єра нової частини саги. Серед різних варіантів малюнків любителі стилю фентезі та шанувальники головного героя Дарта Вейдера можуть замовити вподобану одиницю за доступною ціною.

Зоряні війни футболки, як і інші вироби в нашому каталозі, виконані з якісного матеріалу. Оформлення лого або зображення відбувається прямим способом нанесення, тому в результаті багаторазових циклів прання картинка зберігає якість і яскравість кольору.