Футболка Капітан Америка - тренд останніх років.

футболка captain america

Всі знають знаменитого героя з коміксів компанії Marvel Comics Капітана Америка. І останнім часом популяризація суперсолдата відкрилася з новою силою. Кожен з нас може побачити в цьому заокеанському захисникові частинку себе, як із слабкого юнака, повним почуттям бути потрібним, з'явився сильний захисник батьківщини. Звичайно, без експериментальної сироватки і віта-променів, але є й інші способи відчути себе супер героєм.

футболка Капітан америка

Безумовно, один з вірних способів включити в своє повсякденне життя цього героя коміксу, наприклад, купити футболку капітан америка. Думаю, що така річ додасть додатковий заряд упевненості в собі. Ось деякі популярні екземпляри:

  • -щит круглий;
  • -щит фігурний;
  • -сам головний герой, та інші.

Трохи про популярність цієї історії.

Найбільшу популярність ця історія отримала під час другої світової війни. Відразу набирають популярність і футболки Капітан Америка, які практично змітають з прилавків магазинів. Але після закінчення війни цей персонаж почав втрачати свою популярність і був практично забутий. Другий виток популярності він отримує вже в 1964, після того, як автори коміксів створили команду Месників, і наш герой став членом їхньої команди.

Футболка з Капітаном Америкою стає знову популярною, паралельно з популярністю коміксів. Цей період ще називають Срібним століттям коміксів. Кеп одягнений в костюм кольорів прапора США, і озброєний надміцним щитом, який зроблений зі спеціального сплаву. Цей щит він використовує не тільки для захисту, але і в якості зброї. Майстерне володіння щитом неодноразово рятувало життя йому та членам команди, і дозволяло переможно закінчити місію.

Коли варто носити такий одяг?

Такий предмет в гардеробі кожного, стане в нагоді в будь-якій ситуації. Наприклад, відмінним варіантом футболка captain america стане, як одяг для тренувань в спортивному залі, або на пробіжці. Високі досягнення, гарантовані, це ж футболка з капітаном Америка! Звичайно, перемога буде не над ворогами, а над своїми слабостями.

Чи не кожен може дозволити собі придбати одяг як у супергероя, адже потрібно мати бажання бути особливим. Але навіть якщо у вас такого бажання немає, то придивіться до своїх близьких, рідних і друзів. Адже футболка капітан америка стане приголомшливим подарунком на будь-яке свято, будь це день народження, Різдво, новий рік або день всіх закоханих. Подарунок може допомогти розкрити приховані сили вашого знайомого, що приємно здивує всіх оточуючих. Можливо, це виглядає як плацебо, але всім відома сила цього ефекту.

Особливо, хочеться приділити увагу дівчатам. І жінкам можна, і навіть потрібно носити футболки капітан америка, так як не у кожної є вірний захисник, а супергерой зможе надати сили будь-якій дівчині, та й знайомство з героєм в реальному часі може стати ближче. Так що роль цього захисника значима не лише в коміксах і фільмах, але і в житті реальних людей.

У нас ви можете придбати найрізноманітніші футболки з Капітаном Америка. Великий вибір розмірів, кольорів і стилів не залишить нікого байдужим.