Футболки Теорія великого вибуху для всіх шанувальників серіалу.

футболка Теорія великого вибуху

Теорія великого вибуху – популярний телесеріал про вчених-фізиків. Вони молоді, талановиті та перспективні, але в той самий час їхні захоплення схожі на захоплення підлітків, навіть в якійсь мірі дітей. Вони колекціонують комікси, фігурки супергероїв в оригінальній упаковці, та десятки разів переглядають фантастичні фільми, такі як «Зоряні війни», та ін.

Любителі цього американського ситкому досить часто замовляють футболки із теорії великого вибуху. Але навіть якщо Ви не являєтесь любителем цієї оригінальної комедії, тоді купіть футболки теорія великого вибуху для своїх знайомих, яким подобається цей багато сезонний телесеріал.

Особливості моделей футболок Теорія великого вибуху.

футболка Big bang theory

Стильні футболки з Теорії великого вибуху виготовлені з міцних, але легких тканин. Вони акуратно зшиті, що повністю виключає розпускання ниток на рукавах або в області горловини. Плоскі шви не будуть натирати або викликати роздратування. До інших важливих особливостей моделей відносяться:

  • - легкість прання (навіть після багаторазових автоматичних прань НЕ будуть розтягуватися або вицвітати);
  • - зручність носіння (в теплу і навіть спекотну погоду);
  • - яскраві і стійкі принти (НЕ будуть пошкоджуватися після прання, тривалого носіння або прасування);
  • - дивовижні поєднання фону і основного малюнка (можна вибрати барвисті моделі на будь-який смак);
  • - дізноманіття розмірів і фасонів (стильний одяг можуть підібрати і чоловіки, і жінки).

Футболка теорія великого вибуху стане приємним та несподіваним подарунком для шанувальників цього жанру, чи експонатом в колекції любителя цього серіалу.

Те, що контракт підписано на зйомку ще як мінімум трьох сезонів, свідчить про високу популярність серіалу, а терміни на який підписаний контракт – про те що ця популярність як мінімум не буде зменшуватись, а швидше за все навпаки – наростати.

Футболки Теорія великого вибуху ми доставляємо у будь який куточок країни в стислі терміни і в належній якості.